dutch-passion-seed-company-logo

Bank nasion marihuany Dutch Passion

Bank nasion marihuany Dutch Passion jest znany na rynku już od wielu lat. Na uwagę zasługuje doświadczenie i kompleksowa obsługa, gdzie każdy hodowca znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy o tym, że w Polsce uprawa marihuany jest nielegalna. Czym odznacza się Dutch Passion? Skąd wynika jego popularność? Co znajdziemy w ofercie?

Dutch Passion

Okazuje się, że jest to najstarsza obecnie istniejąca firma tego typu. Feminizowane nasiona marihuany są przede wszystkim cenione na całym świecie klasyki, chociaż w ofercie znajdziemy też sporo nowych odmian. Wszystko rozpoczęło się w latach 70, kiedy Hank ven Dalen rozpoczął uprawę marihuany na swoje potrzeby, w Holandii. Tak powstało Dutch Passion – firma stawia na najlepsze odmiany konopi, a eksperymentowanie z przywiezionymi roślinami z Tajlandii i Nigerii pozwoliło uzyskać nowe odmiany. Kluczowe dla założycieli jest to, aby nasiona marihuany mogły urosnąć w krzaki, jakie bazować będą na wysokim stężeniu THC. Sukces ten został osiągnięty już  wiele lat temu, co pozwoliło zyskać sławę wśród palaczy i growerów.

Szeroka oferta

Dutch Passion (dostępne w sklepie Nasiona Marihuany) zapewnia nasiona marihuany outdoor oraz nasiona marihuany indoor. Od wielu lat firma wyspecjalizowała się w wytwarzaniu doskonałych jakościowo nasion autoflowering, co może być sporym zaskoczeniem dla odbiorców. Aktualnie autoflowering zyskuje jednak coraz większą popularność. Pracownicy DP doskonale znają się na swoich zadaniach, a kolejne autokwitnące odmiany bardzo dobrze się sprzedają na rynkach światowych. Osoby początkujące skorzystają z dosyć łatwych upraw, które nie wymagają sporo zachodu.

Dutch Passion istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat i cały czas poszerza bogaty asortyment. Pamiętajmy o tym, że nasiona nie mają THC i nie ma uprawy i hodowli do kolekcjonerskich celów. Topów marihuany nie zakupimy w sklepie, gdyż jest to nielegalne w naszym kraju. Zawsze są to rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. Ciężko mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Dutch Passion doskonale zna wszelkie te kwestie.