tabletki na menopauzę

Jakie objawy łagodzą tabletki na menopauzę?

Okres menopauzy jest dla kobiety przełomowym i ważnym momentem, w którym wygasają czynności jajników oraz zmienia się gospodarka hormonalna. Nie oznacza to jednak, że czas przekwitania musi być przykrym doświadczeniem, pełnym trudności i niezrozumianych symptomów. Leki na menopauzę bez recepty pomagają paniom zmniejszyć przykre objawy.

Pierwsze oznaki przekwitania — kiedy sięgnąć po tabletki na menopauzę?

Pełnoobjawowa menopauza zazwyczaj dotyka kobiety po 45 roku życia. Wcześniej zdarzają się jednak przejawy, które zapowiadają jej nadejście. Wśród nich można wymienić:
  • nieregularne cykle miesiączkowe,
  • uderzenia gorąca,
  • nerwowość,
  • bezsenność,
  • spadek libido;

Leki na menopauzę potrafią skutecznie złagodzić lub wyeliminować powyższe dolegliwości oraz pomóc złapać równowagę psychiczną.

Czy istnieją leki na menopauzę bez recepty?

Na rynku farmaceutycznym dostępnych jest wiele leków na menopauzę bez recepty. Ich skład komponowany jest w taki sposób, by nie tylko łatwiej przejść przez czas przekwitania, ale również uzupełnić brakujące witaminy.
Tabletki na menopauzę z aptekagalen.pl to środki zawierające konieczne dla organizmu substancje i składniki roślinnego pochodzenia, które wspierają rozchwianą gospodarkę hormonalną.
Przyjmowanie leków na menopauzę dobrze skonsultować z lekarzem ginekologiem, który dodatkowo wykona rekomendowane w okresie menopauzy badanie ginekologiczne, zleci morfologię krwi i diagnostykę moczu. W ten sposób można przeciwdziałać dodatkowym chorobom, które występują w okresie przekwitania.