lek mensil

Jakie tabletki na potencję wybrać?

Panów mających kłopoty ze sprawnością seksualną jest coraz więcej, gdyż ma to związek nie tylko z podeszłym wiekiem, ale też ze stresem, szybkim tempem życia, przemęczeniem czy niezdrową dietą.

Nie są to jednak problemy, którymi trzeba byłoby się przejmować, gdyż można je łatwo wyeliminować.

Służą temu dostępne w aptekach bez recepty środki na potencję i erekcję, które zwykle dają kilka skutków jednocześnie, a przy tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Tabletki na potencję https://www.aptekagalen.pl/mensil-25mg-2tbl to sprawdzone produkty, które można stosować w różnym wieku.

Do dłuższego stosowania czy nie?

Wśród tego rodzaju preparatów znaleźć można dwa typy: tabletki przeznaczone do dłuższego czy nawet ciągłego stosowania, jak zwykłe suplementy, jak i takie, które zażywa się tuż przed stosunkiem.

Do tej drugiej grupy należy między innymi Mensil, który stosuje się przed stosunkiem w celu wywołania mocnej i długotrwałej erekcji.
Każdy może sam zdecydować, jaki efekt będzie w jego przypadku lepszy i dostosować sposób zażywania środka do swojego stylu życia.

Panowie, którzy chcą ogólnie wspomóc swój organizm, mogą zrobić sobie dłuższą kurację. Jeśli zaś pamiętanie o przyjmowaniu suplementów jest zbyt dużym problemem, lepszym wyjściem może być wybór Mensilu lub innego środka, który stosuje się doraźnie.

Gwarantowana dyskrecja

Wielką zaletą środków z tej drugiej grupy, przeznaczonych do stosowania tuż przed stosunkiem, jest to, że można je zażywać dyskretnie, bez informowania o tym partnerki, co dla wielu mężczyzn jest istotne. Takie tabletki bowiem coraz częściej przeznaczone są nie do połykania, a do ssania czy rozgryzania i żucia.