najmocniejsza odmiana marihuany

Najmocniejsze odmiany marihuany

Wieczorny chili ze znajomymi to forma relaksu coraz częściej wybierana nie tylko przez młodzież, zwłaszcza w krajach, gdzie jest to legalne. W porównaniu do innych używek, marihuana wpływa relaksująco na ciało i umysł. W zależności od gatunku, roślina ma działanie w różnym stopniu pobudzające kreatywność i wyciszające. Odmiany konopii różnią się stopniem zawartości THC, który świadczy o ich mocy. 

Nasiona marihuany

Pozyskanie końcowego składnika konsumpcji czyli kwiatostanu rośliny, potocznie zwanego topem, rozpoczyna się w momencie posadzenia nasionka. Ciężko mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Sadzonka dorasta przez kilka tygodni. Następnie zebrane kwiaty są suszone. W Polsce nie można tego hodować w domu. Decydując się na hodowlę należy wybrać odpowiedni gatunek. Nasiona umieszcza się w podłożu, tak aby wykiełkowały. W zależności od wybranego gatunku nasiona wymagają odpowiedniej opieki. Zawsze są rośliny feminizowane, nasiona są żeńskie. Wymagają one odpowiedniego cyklu naświetlania, to znaczy, że potrzebują 12 godzin jasności oraz 12 godzin ciemności. Z naszych nasion wyrastają największe topy marihuany.

Najmocniejsze odmiany

Siłę suszu określa się przez procentową zawartość THC. Nie można nabyć topów marihuany w sklepie. Ranking najmocniejszych feminizowanych odmian otwiera Cookies Gelato. Ta perełka zawiera aż 28% THC, co skutkuje silnym odprężeniem ciała i umysłu. Drugie miejsce na podium zajmuje Royal Gorilla. Niektóre osobniki dysponują mocą ponad 30% THC, przez co gwarantują szybki i długotrwały relaks nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Kolejny w rankingu Royal Runtz zawierają 27 THC%. Twórczo pobudza umysł, jednocześnie wyciszając ciało. Propozycja z 27% THC to Green Gelato. Roślina ta, podobnie jak poprzedniczka obudzi niezbadane pokłady kreatywności i w dużym stopniu zrelaksuje ciało. Ta cudotwórcza roślina doceniana jest na całym świecie, ale w pamiętajmy, że w Polsce jest to nielegalne. Nie ma upraw i hodowli do celów kolekcjonerskich.