scholl

Przywróć zdrowie swoim stopom

Niewłaściwa higiena stóp, noszenie przez cały dzień butów, czy ubieranie skarpet o słabej przepuszczalności powietrza mogą być przyczyną różnego rodzaju defektów. Od suchej skóry pięt, przez przebarwienia po grzybicę. Z pomocą przychodzi linia kosmetyków dobrze znanej Niemieckiej marki Scholl, która ma w swoim katalogu zarówno produkty wykorzystywane do działań prewencyjnych, jak i przeciwdziałaniu niechcianych dolegliwości. To jakościowe kosmetyki niezbędne do utrzymywania higieny stóp.

Jak poradzić sobie z suchością stóp?

Wysuszona skóra stóp nie jest jedynie nieatrakcyjnym wizualnie detalem. Zrogowacenie może niszczyć skarpety, czy pościel, a długo zaniedbywany problem może prowadzić do bolesnych i krwawych pęknięć. Dlatego też tak ważne jest natychmiastowe działanie w celu zapobiegnięcia problemu. Mając taki problem, warto zainteresować się maską na stopy Scholl, która pozostaje nawilżona nawet przez 20 minut.

Wyjątkowo suchą skórę nie da się odpowiednio nawilżyć za pomocą kremów, czy masek. W takich przypadkach należy spiłować twardy naskórek. Tu znów świetnie sprawdzą się produkty Scholla z https://www.aptekagalen.pl/scholl. Pilnik Velvet Smooth Dzięki idealnie dobranej grubości ziarna oraz prędkości obrotów sprawia, że pięty znów staną się gładkie, a sam proces przebiegnie szybko i przyjemnie.

Szeroka gama produktów Scholl

Inne produkty Scholla do stóp to między innymi:

  • Szeroki wybór dezodorantów do butów, które dezynfekują i niwelują nieprzyjemny zapach
  • Kliny międzypalcowe, mające na celu separowanie ocierających o siebie palców
  • Systemy do pielęgnacji paznokci, zwalczające zarówno przebarwienia, jak i grzyb