Zalety Amnesii Haze

Co ciekawe, Amnesia Haze jest niezwykle skomplikowaną krzyżówką genetyczną. Znajdziemy tutaj geny z Azji Południowo-Wschodniej i z jamajskiego Haze. Odmiana odznacza się ostrym smakiem i wysoką zawartością THC. Warto poznać tę odmianę, która jest popularna w wielu krajach. Nasiona dobre jakościowo dają obfite plony, co jest doceniane przez growerów. Zazwyczaj stawiamy na uprawę indoor lub outdoor, zgodnie ze swoimi możliwościami i oczekiwaniami. Czym wyróżnia się odmiana Amnesia Haze? Dlaczego warto ją poznać? O czym musimy wiedzieć?

Cechy charakterystyczne

Nie zapominajmy o tym, że Amnesia Haze https://panpestka.pl/product/amnesia-haze/ posiada geny Afgańsko-Hawajskie. To sprawia, że przyspieszony zostaje proces kwitnienia, a growerzy uzyskują większe doznania smakowe. W rezultacie mamy do czynienia ze szczepem, który zdobył kilka nagród na konkursach konopi w Holandii. Plantatorzy stają przez sporym wyzwaniem. Kwitnienie obejmuje około 12 tygodni, a po tym czasie uzyskujemy obfite plony. Rośliny bazują na wydajności i niepowtarzalnym smaku. Wszystko to sprawia, że Amnesia Haze jest doceniana nawet przez wymagających growerów.

Amnesia Haze

Producenci nasion Amnesia Haze dokładają wszelkich starań, aby sprostać wymogom rynkowym. Z tego względu można liczyć na połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. AH to odmiana o skomplikowanej genetyce. Podczas palenia nasz umysł wysyłany jest w kosmos. Możemy liczyć na euforię i energię do działania.