Amnesia Haze – odmiana dla koneserów

Odmiana marihuany Amnesia haze jest szczepem marihuany, który wywołuje doznania umysłowe. Jest często palona przez pacjentów, którzy doświadczają bólu w wyniku choroby. Amnesia haze z THC powoduje, że pacjenci mają poczucie oderwania od otaczającego ich świata. Pacjenci często zgłaszają uczucie silnej euforii, gdy są pod wpływem. Amnesia Haze jako lek jest najbardziej skuteczny, gdy jest stosowany jako szczep z wysoką zawartością CBD.

Charakter odmiany Amnesia Haze

amnesia hazeAmnesia Haze jest odmianą marihuany, która jest znana z powodowania zapominalaskości.  Została stworzona poprzez zmieszanie kilku różnych odmian marihuany razem. Podczas gdy efekty Amnesia Haze różnią się w zależności od osoby, ogólne efekty tej odmiany pozostają dość spójne. Amnesia Haze jest znana z wywoływania uczucia euforii, relaksu i jasności umysłu. Podczas gdy Amnesia Haze ma tendencję do wywoływania uczucia euforii i relaksu, większość osób palących Amnesia Haze nie odczuwa tych efektów od razu, a dopiero po kilkunastu minutach.

 

Odmiana Amnesia Haze powstała w wyniku skrzyżowania odmiany Sativa z odmianą Indica. Została stworzona przez hodowców marihuany, którzy obcowali z Jamaican i South African. Ma słodki i ziemisty aromat z nutami sosny i cytrusów. Jest łagodnym środkiem uspokajającym i łagodnym środkiem przeciwbólowym. Efekty działania Amnesia Haze mogą trwać do 3 godzin.

Medyczna Amnesia Haze w wersji CBD

Amnesia Haze CBD jest odmianą z przewagą sativy, która łączy w sobie ziemisty aromat Indica i delikatny efekt relaksacyjny kannabidiolu. Odmiana ta jest idealna dla osób cierpiących na wysoki poziom stresu, niepokoju i depresji. Pomaga w zasypianiu i regulowaniu poziomu neuroprzekaźników w mózgu.