Rozwiązanie problemów z erekcją

Problemy z erekcją występują u dużej liczby mężczyzn. Przyczyny są różne, ale najczęściej wymieniany jest stres oraz niezdrowy tryb życia.

Mensil MaxCzym jest Mensil Max?

Pomóc może Mensil Max, który można dostać bez recepty w aptece i internecie https://www.aptekagalen.pl/mensil-max-50-mg-2-tabletki. Główną substancją czynną w tabletkach jest sildenafil. Lek wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie, dzięki czemu krew może napłynąć w czasie podniecenia. Jest to niezwykle przydatne w leczeniu zaburzeń wzwodu, ale należy pamiętać, że działają tylko w przypadku odpowiedniego pobudzenia seksualnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Mensil Max zaczyna działać już po 30 minutach od przyjęcia tabletki. Efekty utrzymują się bardzo długo, bo aż 4 – 5 godzin, dlatego jest to wystarczający czas, żeby spędzić upojną noc ze swoją kobietą.

Stosowanie produktu

Należy jednak pamiętać, żeby takie produkty kupować jedynie w sprawdzonych aptekach, ponieważ na rynku występuje niestety wiele podróbek. Są one dostępne w dużo niższych cenach, ale nie działają tak jak powinny. Problemy z erekcją mają bardzo negatywny wpływ na psychikę, dlatego część mężczyzn stara się ukryć ten problem i po prostu nie chodzi do łóżka. Nie jest to jednak żadne rozwiązanie, ponieważ to wszystko będzie się kumulować i z czasem facet może nie wytrzymać. Przed zastosowaniem leku warto się wcześniej upewnić, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania. U pacjentów z chorym sercem mogą wystąpić czasami działania niepożądane, dlatego należy zachować szczególną ostrożność. Większą dawkę substancji czynnej można znaleźć w lekach na receptę.