cyclo 3 fort

Cyclo 3 fort 30 kapsułek

Wiele osób w Polsce i na świecie cierpi z powodu żylaków. Współcześnie jednak istnieje wiele preparatów leczniczych pozwalających na walkę z tym uporczywym schorzeniem. Do tej kategorii leków niewątpliwie należy zaliczyć lek Cyclo 3 Fort. Czym jest, w jaki sposób działa, kiedy należy go stosować, ile kapsułek znajduje się w jednym opakowaniu i jakie są przeciwwskazania do przyjmowania leku? Odpowiedzi znajdują się poniżej.

Cyclo 3 Fort: co to jest?

Cyclo 3 Fort to połączenie trzech substancji, które odpowiadają za jego działanie. Wyciąg z ruszczyka, metylochalkon hesperydyny oraz kwas askorbowy (witamina C) odpowiadają za działanie preparatu. Połączenie tych substancji wywołuje efekt leczniczy w postaci uelastycznienia naczyń krwionośnych. Poprawa kondycji układu krążenia osiągana jest również poprzez tonizację, którą Cyclo 3 Fort wywołuje.

Preparat działa również ochronnie na naczynia krwionośne, ponieważ jest zdolny do poprawy napięcia ścian naczyń żylnych. Zwiększa także odporność naczyń włosowatych i obniża przepuszczalność naczyń krwionośnych. Cyclo 3 Fort stosuje się również w leczeniu objawów wynikających z niewydolności naczyń żylnych oraz pomocniczo w walce z żylakami odbytu.

Jak stosować preparat?

Leku stosowanego w walce z objawami wynikającymi z niewydolności naczyń krwionośnych stosuje się w dawce od dwóch do trzech kapsułek dziennie. Lek przyjmuje się rano i wieczorem. Można przyjmować jedną lub dwie kapsułki o porank

cyclo 3 fort

u i tylko jedną wieczorem. Jeśli zaś lek wykorzystywany jest w leczeniu pomocniczym żylaków odbytu, dawkowanie zwiększa się

do czterech bądź pięciu kapsułek dziennie z zastrzeżeniem, że będzie to kuracja krótkoterminowa trwająca maksymalnie tydzień.

Kapsułki przyjmuje się przed posiłkiem lub na początku posiłku, popijając wodą. Każde opakowanie leku Cyclo 3 Fort zawiera 30 kapsułek. Leku nie należy stosować u osób, które nie tolerują któregokolwiek ze składników preparatu.