Jak pozbyć się problemów z erekcją?

Zaburzenia erekcji pojawiają się u wielu mężczyzn, niezależnie od wieku. Szacuje się, że brak potencji występuje raz na pięć zbliżeń. To powszechny problem, którego można bardzo łatwo się pozbyć, stosując ogólnodostępne środki na potencję, które można nabyć bez recepty.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Problemy z erekcją miewa wielu mężczyzn, głównie między 40. a 70. rokiem życia. Z medycznego punktu widzenia, jest to niezdolność uzyskania bądź utrzymania wzwodu, który jest niezbędny do odbycia stosunku z partnerem. Warto mieć świadomość, że przyczyny braku erekcji mogą mieć różne podłoże, nie tylko fizjologiczne, ale i psychiczne. Do najpowszechniejszych powodów problemów z potencją należą: stres, kryzys w związku, depresja lub brak zainteresowania partnerem. Po wykluczeniu tych czynników, przyczyn braku erekcji należy poszukać głębiej. Warto skonsultować się ze specjalistą, który wykona badania w kierunku chorób prowadzących do uszkodzenia naczyń krwionośnych, takich jak cukrzyca czy miażdżyca oraz zaburzeń hormonalnych. Jeżeli wszelkie choroby zostały wykluczone, można wspomóc się ogólnodostępnymi tabletkami.

Tabletki na potencję

Na rynku są dostępne popularne środki na potencję, które likwidują problem braku erekcji. To bezpieczne preparaty dopuszczone do użytku, które można wykupić bez recepty. Jednym z nich jest Inventum, czyli produkt oparty na działaniu syldenafilu pod postacią cytrynianu. Środek powoduje rozkurczenie naczyń krwionośnych w prąciu, co prowadzi do zwiększonego napływu krwi do narządu rozrodczego w czasie podniecenia seksualnego. Inventum to preparat przeznaczony do stosowania dla mężczyzn powyżej 18. roku życia. Około godziny przed planowanym zbliżeniem należy przyjąć jedną tabletkę. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami znajdującymi się w ulotce, by zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. Zobacz: https://www.aptekagalen.pl/inventum-25mg-2tbl-do-rozgryzania-i-zucia