gorilla blue

Nowa alternatywa dla popularnej odmiany gg4 – gorilla blue

Gorilla blue to odmiana, która została już z 1000 razy skrzyżowana z innymi. Stworzona między innymi krzyżówkę z short blueberry, dzięki czemu doprowadzono do stworzenia szczepu, który jest znany pod nazwą gorilla blue. Jak można się domyślić, szczep ten ma za zadanie dostarczyć przede wszystkim wysokiego poziomu THC. Jest on bogaty w terpeny, które mają właściwości przeciwzapalne. Co jeszcze wyróżnia ten gatunek rośliny?

Roślina, która potrafi wprowadzić na stan pobudzenia – gorilla blue

Gorilla blue z panpestka.pl to roślina, która ma za zadanie uczynić jedno – dać wszystko to co najlepsze w konopi i jej efektach na umysł oraz ciało. Mamy tutaj do czynienia ze szczepem, który zapewni nam rozmowność, a także pozwoli się wygodnie zrelaksować. Nie jest to aż tak wzbudzająca kreatywność odmiana, dlatego jest ona idealna na spokojniejszy i bogaty w wysokiej jakości sen wieczór. Roślina ta jest stosowana zwykle na takie dolegliwości jak bezsenność i umiarkowana depresja. Może też łagodzić objawy niepokoju, ale nie jest to gwarantowane.

Czym charakteryzuje się nasiono gorilla blue?

gorilla blue

Nasiono gorilla blue jest przede wszystkim czarne, tak jak w przypadku innych nasion konopii. Ważne jest jednak to, aby było ono feminizowane ponieważ dopiero wtedy będziemy w stanie uzyskać plony, które zapewnią nam kwiaty, będące bogatymi w THC i inne kanabinoidy obecne w tej roślinie. Doniesienia pokazują, że uprawiający te roślinę, nie będą mieli dużego stężenia CBD ani też cbg oraz innych kannabinoidów. Jest to przede wszystkim szczerze, który pozwala cieszyć się THC, a także terpena mi o działaniu przeciwzapalnym takimi jak kariofilen.