Roślinna pielęgnacja włosów – marka Phyto

Roślinne kosmetyki do włosów są bogate w naturalne, pielęgnacyjne składniki, które odżywiają włosy, chronią je przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu włosy są piękne, zdrowe i wzmocnione. Aktywne składniki pozyskiwane z roślin pozwolą zadbać o każdy rodzaj włosów. To nie tylko szampony i odżywki, ale też farby do włosów oraz suplementy przeciw wypadaniu włosów.

Marka Phyto — moc aktywnych składników naturalnego pochodzenia

phyto-kosmetykiMarka Phyto swoje pierwsze produkty wprowadziła na rynek w roku 1969, od tej pory kosmetyki cieszą się uznaniem ze względu na swoją skuteczność i naturalne pochodzenie. Wykorzystywanie bogactwa natury, czyli składników aktywnych pozyskiwanych z roślin, sprawia, że preparaty do pielęgnacji włosów są skuteczne, nie przesuszają włosów, nie obciążają ich, ale przywracają ich naturalne piękno. Wśród preparatów do pielęgnacji włosów można znaleźć:

    • szampony i odżywki do pielęgnacji każdego rodzaju włosów,
    • preparaty przeciwko wypadaniu włosów,
    • roślinne lakiery do włosów,
    • suplementy wzmacniające włosy i paznokcie,
    • farby do włosów z pigmentami roślinnymi.

Co wchodzi w skład kosmetyków marki Phyto?

W składzie kosmetyków Phyto znajdują się olejki roślinne, które wygładzają i odżywiają włosy. Pielęgnujące składniki skutecznie walczą z najczęstszymi problemami z włosami oraz ze skórą głowy. Delikatne substancje myjące nie wysuszają skóry, nie powodują nadmiernego przetłuszczania się włosów i mają przyjemny zapach. Za aromat odpowiadają olejki eteryczne, a za kolor — naturalne pigmenty.