jack herrer

Słynna sativa – Jack Herrer

Jack Herrer to ceniona odmiana marihuany w wielu krajach. Pamiętajmy, że w Polsce jest to nielegalne. Nie ma mowy o uprawie czy hodowli do kolekcjonerskich celów. W krajach, gdzie jest to legalne, stosowane są nasiona wysokiej jakości. Zawsze są rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. Czym cechuje się odmiana Jack Herrer? Dlaczego jest  tak popularna? O czym warto wiedzieć? Jak wyglądają topy JH? 

Odmiana Jack Herrer

Jest to niezwykle cenna sativa, której nazwa pochodzi od imienia aktywisty. Napisał on książkę pt. „The Emperor Wears No Clothes”, która zapisała się w historii walki o legalizację marihuany. JH to odmiana opracowana przez Sensi Seeds w dziewięćdziesiątych latach. Od tamtego czasu cały czas cieszy się popularnością na rynkach światowych. Co ciekawe, genetyka odmiany Jask Herrer jest jest owiana tajemnicą. Mimo to, wiadomo że to krzyżówka następujących odmian:

  • Haze,
  • Nortern Lighst 5,
  • Shiva Skunk Cross.

Szczep tego typu zdobył kilka nagród na Cannabis Cup za moc i jakość. Ponadto, określono zawartość THC na poziomie 15-24%.

Cechy Jack Herrer

Roślina ma lekkie ropy, o zapachu cytryny i pomarańczy. Zaskakujący smak zadowoli każdego odbiorcę. Przyjemne efekty także są mile widziane. Wszystkie te cechy sprawiły, że JH jest wyjątkowo cenną odmianą marihuany. Sięgają po nią zarówno pacjenci, jak i użytkownicy rekreacyjni. Kwiaty szczepu nie są duże i ciekawie się prezentują – mają kolor zielony z pomarańczowymi włoskami, są też zaokrąglone i podłużne. Imponująca jest liczba trichomów, dzięki czemu kwiat jest lepki i ma cytrusowy zapach. Bogata genetyka daje wiele możliwości i pozwala tworzyć różne warianty tej odmiany. Każda z nich posiada szereg cech i właściwości, jakie są lubiane na rynku. Najpopularniejszymi odmianami, które powstały dzięki JH, są np. Jack Skellington, Jask The Ripper, Jack’s Cleaner.

Nie ma możliwości nabycia topów marihuany w sklepie można jedynie kupić nasiona na nasionamarihuany.pl. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspomianając także o uprawie. Trzeba mieć na uwadze, że w Polsce hodowla nasion jest nielegalna.