nasiona marihuany outdoor z hodowli

Nasiona marihuany outdoor — na czym polega różnica?

Uprawa outdoor oznacza przede wszystkim większe możliwości, słońce, darmowe nawodnienie pod postacią wody deszczowej, naturalną wentylację i hodowanie swoich krzewów tak, jak robiono to dawniej — bez sztucznego światła. Umożliwiają to nasiona marihuany outdoor.

Jakie wyzwania czekają na nas, gdy hodujemy konopie na zewnątrz?

Przede wszystkim rośliny na świeżym powietrzu są bardziej podatne na szkodniki. Mogą zagrażać im drapieżniki, fale upałów oraz… przymrozki. Są to jednak kwestie, na które nie mamy wpływu. Uprawa indoor zapewnia roślinom lepsze schronienie, a hodowcy mają pełną kontrolę nad środowiskiem. Mogą swobodnie zmieniać ustawienia temperatury i wilgotności, a ich uprawa jest dyskretniejsza. Mimo wszystko uprawa wewnątrz wiąże się z większymi kosztami i ograniczonym miejscem na rośliny. Jest to główny powód, dla którego coraz więcej osób pragnie zasiać nasiona marihuany outdoor.

nasiona marihuany outdoor z fioletowymi kwiatami

Uprawa nasion marihuany outdoor — zalety

Słońce, naturalna gleba i świeże powietrze. To zdecydowanie sprzyja owocnym plonom. Uprawa konopi indyjskich na zewnątrz oferuje mnóstwo korzyści dla konopi i hodowcy. Jeśli wszystkie warunki są sprzyjające, roślina dobrze rośnie i nie trzeba poświęcać jej wiele czasu. Jakie są jeszcze korzyści z uprawy marihuany outdoor?

  • wyższe krzaki;
  • więcej przestrzeni na uprawę;
  • woda deszczowa jest dobra dla roślin;
  • promienie słońca (tańsze od sztucznego, wymagającego oświetlenia);
  • brak konieczności zmiany cyklu światła;
  • ciągła cyrkulacja powietrza, która zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów.