Solgar - lider na rynku suplementów

Solgar – lider na rynku suplementów

Bardzo bogaty wybór suplementów diety utrudnia wybór odpowiednich. W takich przypadkach warto stawiać na sprawdzone marki takie jak Solgar. Jest to producent, który rozpoczął działalność tuż po zakończeniu II wojny światowej i po dziś dzień nie stracił na swojej popularności. Podpowiadamy, czym wyróżnia się ta doświadczona marka.

Wyjątkowość suplementów Solgar

Marka Solgar może się pochwalić wyróżnia się bardzo długim stażem działalności. Jako pierwsza, bo już w latach 60-tych XX wieku zaczęła tworzyć suplementy pozbawione sztucznych konserwantów i szkodliwych barwników. W dniu dzisiejszym opisywany producent dysponuje własny laboratorium, co pozwala na wnikliwą kontrolę wytwarzanych tam specyfików. Ponadto na przestrzeni lat marka wypracowała idealny model tworzenia suplementów z dbałością o każdy szczegół. Jej pracownicy dbają, aby składniki pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Nawet stosowane przez nich opakowania są wyrabiane z tworzyw niemających żadnego wpływu na znajdują się w nich zawartość.

Produkty marki Solgar

Producent suplementów diety Solgar ma do zaoferowania bardzo wiele skutecznych kapsułek stanowiących cenny dodatek do diety, można tu wymienić takie jak:

  • wyciąg z korzenia lukrecji,
  • witamina C,
  • witaminy prenatalne,
  • żelazo,
  • wapń.

Ponadto w ich asortymencie znajdują się suplementy stanowiące umiejętnie dobrane mieszanki witamin i minerałów. Mogą to być produkty przeznaczone dla dzieci, matek w ciąży, seniorów i wielu innych osób.