LANSINOH wkladki laktacyjne wielorazowego uzytku

Co dają wkładki laktacyjne?

Narodziny dziecka zawsze wywracają nasz świat do góry nogami. Młoda mama niejednokrotnie ma problemy z karmieniem, dlatego warto rozważyć zakup nakładek do karmienia. Piersi mogą być obolałe w okresie połogu, a wkładki laktacyjne mają za zadanie zapewnić komfort karmiącej mamie. Istnieją modele wielorazowe, które można normalnie prać i wietrzyć. Postawmy na takie wkładki, które nie przeciekają i niwelują ryzyko rozwoju bakterii. Dzięki temu możemy skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na dobru dziecka. Gdzie zakupimy nakładki do karmienia? Dlaczego te produkty są tak cenione wśród młodych mam?

Wkładki laktacyjne

Wkładki laktacyjne mają na celu ochraniać odzież wierzchnią i bieliznę. Doskonale wchłaniają mleko, dlatego kobieta karmiąca nie musi martwić się zmoczeniem ciuchów w codziennych sytuacjach. Do wyboru mamy modele wielorazowe i jednorazowe. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady. Osłonki na sutki do karmienia trzeba dobrać zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Ostateczny wybór skonsultować warto ze specjalistą, który wskaże nam najlepsze propozycje.

Wkladki laktacyjne

Nakładki do karmienia

Nakładki do karmienia są nieocenione wtedy, gdy karmiąca mama cierpi na bóle piersi i sutków. Dobrać trzeba doskonałe jakościowo osłonki na sutki, które będą spełniać wymogi świeżo upieczonej mamy. Wielorazowe są o tyle wygodne, że można je stosować przez dłuższy czas. Jednorazowe z kolei są gwarantem jak najwyższego poziomu higieny. Jak wiadomo, wybór jest zależny tylko i wyłącznie od potrzeb kobiety.