Czym się charakteryzują zamrażarka skrzyniowa?

Zamrażarki skrzyniowe laboratoryjne to niewątpliwie najłatwiejsze oraz nierzadko widziane rodzaje zamrażarek we każdego typu laboratoriach. Ich popularność połączona jest z użytecznością. Są ogromne, duże oraz pojemne. Z uznaniem można przechowywać w nich artykuły piętrowo, natomiast specjalne wewnętrzne koszyki trzymają wszystko w odpowiednim porządku oraz ładzie. Charakteryzuje je prostota i łatwość w obsłudze.

Zrobione zostały z wysokojakościowych produktów, co służy ich częstemu użyciu. Zamrażarki skrzyniowe odmrażane są manualnie, tymczasem mają automatyczny kontroler temperatury, zapewniający utrzymanie właściwych parametrów magazynowanych rzeczy.

Zamrażarki skrzyniowe laboratoryjne

Zamrażarki skrzyniowe https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadzenia-chlodnicze/zamrazarki-niskotemperaturowe/zamrazarki-skrzyniowe/ są bardziej pojemne oraz zamiast skrzydeł drzwiowych zaopatrzone są w profesjonalne górne pokrywy. W środku w ogromnej komorze znajdują się podwieszane kosze zrobione z przewodu służące do trzymania mrożonek.

Wedle zawartości charakteryzuje się niewielkie – poniżej 200l, średnie – od 20 do 300 l, oraz ogromne – ponad 300 l. Zamrażarki skrzyniowe są narzędziami energooszczędnymi oraz można je kupować w klasie energetycznej A+, A++ oraz A+++ i z poziomem hałasu pomiędzy ok. 45 natomiast 40 decybel.

Zamrażarki skrzyniowe – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Jeżeli zależy Ci na optymalnej skuteczności narzędzia, zobacz przed zakupem, jaka jest jego klasa energetyczna. Skrzyniowa zamrażarka winna mieć klasę od A+ do A+++. Zamrażarka skrzyniowa A+++ charakteryzuje się największą energooszczędnością. Duża jakość energetyczna, jaką ma prawie każda skrzyniowa zamrażarka nowej generacji, gwarantuje małe wydatki obsługi i przyjazność środowisku.