power plant

Jakie cechy ma Power Plant?

Pamiętajmy o tym, że nasiona marihuany nie mają THC. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Nie ma czegoś takiego jak uprawa i hodowla do celów kolekcjonerskich. Rośliny zawsze są feminizowane, a nasiona żeńskie. Topów nie nabędziemy w sklepie, gdyż w naszym kraju jest to nielegalne. W krajach, gdzie jest to legalne, Power Plant cieszy się sporym uznaniem na rynku. Skąd wynika tak duża popularność tej odmiany? Jakie zalety ma Power Plant? Jak działa roślina? O czym należy pamiętać?

Cechy Power Plant

Power Plant to roślina, jaka zdobyła liczne nagrody w konkursach. Już od 1997 roku ta odmiana podbija serca growerów na świecie. Cały czas cieszy się popularnością i ma cudowne właściwości. Z pewnością poznał je każdy, kto odwiedził amsterdamskie coffeshopy. Istotne jest to, że Power Plant to jedna z najbardziej cenionych Sativ na rynku. Posiada wyższy poziom CBD niż inne sativy, mimo to daje czysty i przyjemny haj. Pozwala także funkcjonować w ciągu dnia. Spotkanie z PP zapewni nam poczucie radości i szczęścia, rozwiązują język podczas spotkania ze znajomymi.

Jak działa Power Plant?

Warto mieć na uwadze, że Power Plany nie jest przeznaczony dla osób z niewielką tolerancją. Szczep daje euforię i pobudzenie, co jest popularne przy dobrych sativach. Nie ma mowy o zamulaniu, a użytkownik może cieszyć się dobrym nastrojem wraz ze znajomymi. Co ciekawe, zażycie sprawia, ze chcemy przebywać z ludźmi i prowadzić interesujące rozmowy. To dobre rozwiązanie na imprezy i towarzyskie spotkania. Nie bez znaczenia jest fakt, że sativa ma też zastosowanie medyczne. Jeśli pacjentowi nie przeszkadza haj, może odczuć zniwelowanie depresji i stresu. Jeśli chodzi o smak Power Plant, dominują tutaj nuty pieprzne z dodatkami drewna. Co do zapachu, jest on intensywny i glebowy, ma też domieszkę drewna. W przeciwieństwie do innych odmian, ten aromat jest w zasadzie neutralny.

Power plant to roślina, jaka już od lat cieszy się uznaniem wśród growerów. Działa pozytywnie na umysł i dodaje energii.