feminizowane nasiona

Nasiona marihuany feminizowane – gdzie się je wykorzystuje?

Niegdyś uprawianie konopii było swego rodzaju loterią i osobniki żeńskie pozyskiwano przypadkowo, zaś w większości hodowli znajdowały się męskie osobniki. Powodzenie całości uprawy, zależne byli zatem od szczęścia. Obecnie sytuacja uległa diametralnej zmianie i lwią część dostępnych produktów, stanowią nasiona marihuany feminizowane. 

Feminizowane nasiona marihuany – kto z nich korzysta?

Najwyższej jakości nasiona feminizowane dostępne na teraźniejszym rynku (m.in w sklepie PanPestka), najczęściej wytwarzane są przez rośliny bogate w THC. Z uwagi na to, iż jest to najważniejszy z psychotropowych składników marihuany, każdy, kto stosuje marihuanę lubi tenże kannabinoid ze względu na potężny haj, który może wywoływać.

Marihuana używana rekreacyjnie i relaksacyjnie

Jeśli wziąć pod uwagę dużą różnorodność dostępnych na rynku opcji, możemy znaleźć nie tylko odmiany oferujące wieczorny relaks, ale też przypływy energii w przeciągu dnia. Poza tym, z uwagi na to, iż spora część odmian ma różnorodne zawartości kannabinoidów oraz terpenów, różnić się mogą one genetyką. Możemy zatem prowadzić eksperymenty z różnymi feminizowanymi odmianami, żeby odnaleźć tę, która będzie nam najlepiej odpowiadała pod względem rezultatów.

Marihuana stosowana do celów holistycznych

Osoby stosujące marihuanę holistycznie, wybierają także odmiany feminizowane z uwagi na zauważalne rezultaty. Mogą one odkrywać, iż THC prowadzi do poprawy nastroju i uspokojenia w sytuacjach stresowych albo wyeliminowania symptomów schorzeń, z którymi na co dzień muszą się bez przerwy niestety mierzyć.