waporyzator Boundless CFX

Waporyzator Boundless CFX – co warto o nim wiedzieć?

Boundless CFX to waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji. Posiada on pełen zakres kontroli temperatury w zakresie od 37,8 do 220 stopni Celsjusza. Co więcej, ścieżka powietrza w produkcie Boundless CFS jest całkowicie izolowana, produkt zapewnia także powiadomienie wibracyjne i posiada podwójne akumulatory o pojemności 2500 mAh. Kolejną zaletą produktu jest komora grzewcza o dużej mocy — aż 80 watów, która jest niespotykaną w świecie waporyzatorów, dzięki czemu opisywane urządzenie nagrzewa się w trakcie 20 sekund lub też krócej. Warto wiedzieć, iż jakość pary wodnej z urządzenia Boundless CFX jest najwyższej jakości, dzięki czemu korzystanie z niego to same korzyści.

Najlepsza technologia i unowocześnienia

Waporyzator Boundless CFX jest wyposażony w ekran, na którym pojawia się 300-sekundowy licznik sesji. Po zakończeniu się każdej sesji produkt przechodzi w tryb gotowości aż do czasu gdy użytkownik nie przytrzyma przycisku zasilania przez kilka sekund w celu rozpoczęcia kolejnej sesji. Produkt Boundless CFX jest:

– przenośny,

– dostępny w atrakcyjnej cenie w stosunku do jego jakości.

Waporyzator Boundless CFX – wygodny i kompaktowy

Produkt, jakim jest waporyzator Boundless CFX posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni oraz nie wyślizguje się. Co więcej, produkt posiada specjalną silikonową powłokę zapewniającą bardzo dobrą przyczepność i izolację przed ciepłem wytwarzanym przez opisywane urządzenie. Warto wiedzieć, iż produkt Boundless CFX posiada moc 80 W, dzięki czemu osiąga on maksymalną temperaturę w 20 sekund, natomiast temperaturę niższą nawet w 10 sekund. To jednak nie wszystko. Również ładowanie produktu jest nie tylko proste, ale także szybkie i wystarcza na długo. Pełne naładowanie produktu Boundless CFX zajmuje około trzech godziny i wystarcza na około dziesięć pięciominutowych sesji waporyzowania. Urządzenie jest wyposażone w hybrydowy konwekcyjno-kondukcyjny system nagrzewania suszu, dzięki czemu powietrze jest zasysane od dołu, po czym trafia do komory z suszem.