White Widow

White Widow – o czym warto wiedzieć?

White Widow ma szereg cech, które są doceniane przez growerów w wielu krajach. Feminizowana odmiana osiąga 2 metry w warunkach outdoor i 1 metr w warunkach indoor. Może rosnąć w chłodniejszym otoczeniu, przy czym potrzebuje dużo światła. Na zewnątrz hodowcy uzyskują plony na poziomie 550-600 g na roślinę. O czym warto wiedzieć? Jakie cechy ma White Widow? Skąd wynika jej popularność?

White Widow

Kwitnienie odmiany odbywa się w czasie 8-10 tygodni. Zaletą jest to, że WW nie wymaga zbyt wiele opieki. To dobre rozwiązanie dla początkującego hodowcy. Gdy pozostawimy roślinę bez treningu, powstaje duże, centralna cola. Warto jednak przycinać wierzchołki roślin we wczesnej fazie wegetatywnej. Efekty palenia są typowe dla odmian z genami sativy. Dają palaczom mocny i psychodeliczny haj. Odmianę poczujemy w całym ciele. Jeśli chodzi o smak, jest on świeży i ma cytrusowe nuty. Dzięki temu palenie jest ożywcze i smaczne.

Niezwykła odmiana

Właściwości White Widow z https://panpestka.pl/product/white-widow/ sprawiają, że jest ona dobrym wyborem do odważnych i kreatywnych projektów. Zazwyczaj nie trzeba martwić się ciągłym doglądaniem roślinności. Pamiętajmy o tym, że zarówno uprawa indoor, jak i outdoor ma swoje zalety. Ta pierwsza odbywa się w pomieszczeniu. Ta druga z kolei pozwala na nieograniczony dostęp do zasobów naturalnych środowiska. Grower spędza więcej czasu na zewnątrz i może z przyjemnością doglądać to, jak wzrasta roślina.